| mihaibratu2000 a întrebat:

mi-am luat un telefon mai exact un Samsung Galaxy S10e.Dupa ce l-am achiziționat doresc sa-mi cumpăr si o folie de sticla.Care este cea mai bună folie de sticla fata, spate, laterale/ Daca pun folia de sticla pe telefon pot sa-i mai pun husa?

2 răspunsuri:
| Mihaimihai1234 a răspuns:

Eu am un not 9 si iti recomand sa ii sa ii pui gorila glas, ii cea mai buna folie pentru asfel de telefoane, este foarte buna si o recomand si o husa din cauciuc care sa iti acopere laterale ar fi ce-a mai indicata varianta pentru tine mihai!

| mihaibratu2000 explică (pentru Mihaimihai1234):

Eu am o husa cover(fata spate)si nu stiu daca se potriveste cu husa mea.As vrea sa i aplic folie fata, spate.