| IonutSxz a întrebat:

mi-am luat un telefon s10 plus si am observat ca nu mai prind conexiunea 4g plus, inainte aveam s8 simplu si prindeam dar acum doar 4g, am aceeasi cartela si am fost in aceleasi locuri unde prindeam si 4g plus, dar pe telefonul nou nu se poate face ceva in privinta asta sau pur si simplu nu prinde telefon semnalul mai mare?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| D3ni55 a răspuns:

Poate este vreo limita din setarile telefonului

| IonutSxz explică (pentru D3ni55):

Nu stiu, cum pot sa ma uit? Trimiterea aia de date este activata de demult!