Întrebare recomandată | Adde99 a întrebat:

Mi-am pus aseară iphone-ul la încărcat,și, astăzi când am încercat să intru pe el, nu pot, ecran-ul mi-e negru și nu pot face nimic,se încarcă și acum,și nu se deschide, cum pot rezolva?

7 răspunsuri:
| MariuS88c a răspuns:

Pai contacteaza Apple suportul
sau incearca sa tii apasat pe butonul de pornire/blocare a ecranului si butnul de start(cel rotund de jos de sub ecran)

| MariuS88c a răspuns (pentru MariuS88c):

Dar mare atentie vas duce la restaorarea telefonului

| MariuS88c a răspuns (pentru MariuS88c):

Daca nu intelegi cuvantul restaorare inseamna reinstalare (mai exact ca in fabrica.)

| Adde99 explică (pentru MariuS88c):

Nici nu pot să-l deschid și tu vrei să-l resetez

| Strutul112 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la cineva care se pricepe de cat sa faci vreo alta prostie, nu te stresa toate au o soluție, poate este supraîncălzit, la iPhone este o problema cu telefoanele ca se încălzesc repede... lăsa o zi macar fara sa umbli la fel dar scos din priza. daca tot nu merge i-l poti duce la cineva care cunoaște (dar stai cu el ca sa nu facă ce vrea din telefonul tau) ma anunti daca ai rezolvat daca nu ma interesez si te anunt

| ajutorMD a răspuns:

PUNE-L in apa si o sa fie bine big grin