| GaBeLo10 a întrebat:

mi-am pus o optiune cu 200 min internationale pe fix si mobil in UE si cand dau sa sun pe mobil in Germania nu merge,spune ca nu am credit international. stie cineva de ce, si cum se rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Chiar daca sunt active minute internationale pe mobil UE, operatorul de telefonie mobila afiseaza pe site-ul oficial si o lista cu numerele exceptate de la oferta. Adica sunt anumite prefixe pentru care trebuie sa ai si sa consumi credit de pe cartela, si nu minutele incluse in optiune. Verifica pagina operatorului si te vei convinge!