| anonim_4396 a întrebat:

mi-am resetat telefonul si aveam osm(online soccer manager )pe el si nu mai pot intra pe contul pe care il aveam(nu aveam cu Facebook) ce pot face?

2 răspunsuri:
| PANZER42 a răspuns:

Daca nu il aveai legat de niciun cont inainte de a reseta telefonul(Facebook sau email) nu mai ai cum sa recuperezi contul deoarece hard reset-ul sterge absolut tot din telefon, daca il aveai totusi cu o adresa de email, ai optiunea "i forgot my password" si vei primi parola pe adresa de email

| Nairda777 a răspuns:

Iti vand contul meu, Notna Nairda e numele meu pe osm. Uita-te si stabilim pretul