| Marian1997 a întrebat:

Mi-am schimbat telefonul cu un Samsung GT-S5600V si am luat vechiul card de memorie. Acum nu stiu de ce nu mai mi-l citeste, am dat si format si nimic. Daca dau format din telefon imi da eroare. Va rog ajutati-ma dau funta.

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Dar ce fel de formatare ai pus? Dai inca odata, dar de data asta cu FAT32.

| Marian1997 explică (pentru 0x11111051):

Da FAT32 am pus. si am debifat quick si apoi dupa ce am vazut ca nu a mers am bifat. Si tot la fel nu a mers.sad

| MHems a răspuns:

Ce tipuri de fişiere aveai pe el? Câţi GB avea?

| Marian1997 explică (pentru MHems):

Adica tipuri de fisier? Din card am sters tot. Are 1 gb.