| ryncops a întrebat:

Mi-am spart s3-ul pe colt dreapta sus. Nu e grav si nici foarte inestetic pentru cazatura pe care a luat-o. Care sunt optiunile mele? Astept mai multe idei exceptand " ecranu costa 10 milioane". Telu e in garantie btw.

4 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

1. Garantia nu acopera socurile mecanice.
2. Singura solutie este sa ii schimbi display-ul, care costa aproape 200€.
Si-atat. Nu exista o zana fermecata care sa iti ofere o solutie mai buna.

| ryncops explică (pentru JulyStorm):

De ce esti asa sigura ca nu exista zana aia fermecata?

| iesiacasa a răspuns:

Sall. Am si eu s3 si ecranul costa 4 milioane nu e mult. sper ca te-am ajutat

| ryncops explică (pentru iesiacasa):

Salve. mersi de raspuns. poti sa-mi spui si mie la ce service sau cu cine ai vorbit de costa 4 mil? Majoritatea spun ca nul scoti mai ieftin de 8 milioane. La 4 ar fi perfect.