| AlexBoy88 a întrebat:

Mi-s-a stricat incarcatorul la iphone 5 si as vrea sa stiu de unde pot cumpara unul original.
A da as vrea sa imi spuneti ce inseamna incarcator de retea pentru iphone 5 :http://www.emag.ro/......RSRXBBBM/.
Cu asta as pute sa imi incarc telefonul fara sa il stric?, este original asta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Adica incarcator care se conecteaza la retea(la priza). Greu de inteles? Nu pare original desi costa multisor.Il incarci cum sa nu. Daca asa scrie acolo.