| numelemeu134 a întrebat:

miam cumparat un telefon Samsung galaxy core prime si nu stiu ce are daca vreau sa postez ceva pe facebook nu merge ami apare tastatura si cand dau sa scriu apar doua trei letere si dupa dispar si apare alceva cred ca e ceva de pe la tastatura raspunsul cel mai corect primeste funda

4 răspunsuri:
| Alex5620 a răspuns:

Este varza telefonul, tableta mea patea la fel.Am intrat la setari la tastatura si acum am tastatura originala din fabrica(adica prima versiune).Imi apare mult mai repede actuala tastatura. Funda big grin

| numelemeu134 explică:

Cum sa fie varza daca nu are nici o saptamana de cand al am e nou

| numelemeu134 explică:

Am rezolvat era din setari

| rich216 a răspuns:

Hei stiu ca telefonul tau e foartr bun dar e o problema de fabricatie