| anonim66231 a întrebat:

Salut,TPU! Niște telefoane pana in 300 lei ( prefer Allview ). Ofer fundița

Răspuns Câştigător
| AlcatrazOne a răspuns:

Https://www.utok.ro/promotii-de-sarbatori
Iti recomand Utok 541D este fix 300 (perioada de promotie pana in 12 luna aceasta)
Sau uita-te aici este si Allview
http://www.emag.ro/......0-si-300/c
Eu totusi tin sa-ti recomand acel Utok este foarte bun la acesti bani si isi face treaba bine, crede-ma!

| anonim66231 explică (pentru AlcatrazOne):

Ms+ utok-ul ala chiar e mișto si mare după cum arată, eu ma gândeam la un Allview a5 smiley prima oară dar vad ca pot găsi si alte telefoane mai bune decât ala mersi încă odată. big grin