| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti cum sa fac rost de niste giga de net in plus la Orange prepay(nu abonament)?
Mi am incarcat cu 6 euro si mi au dat 4GB si nu mi ajung o luna si nu stiu ce sa fac sa al macar 8, sfaturi?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mao bagi 6 euro... mai primesti 4 GB

| Aasdfghj a răspuns:

Treci pe telekom sau Vodafonelaughing) La telekom cu 6 euro, in afara de minute, ai 6 gb de net pe luna si cate 1 gb in fiecare zi. La Vodafone cred ca ai si mai mult pentru tot atatia euro.

| AKH404 a răspuns:

*100# ramura 2.Bonus
1. Inscrie numarul mamei

Bagi un numar de telefon pe care stii ca poti suna. Suni, lasi cateva secunde, inchizi si ai primit 1GB net.