| daia10 a întrebat:

Nu stiti daca Samsung galaxy s3 mini are gorilla glass? este buna?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model NU are Gorilla Glass - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php

Toate cele bune.

| charleslouboutin a răspuns:

E o tampenie. Ia-ti galaxy s2. Sau daca banii nu sunt o problema pentru tine... direct s4.

| Mario1999 a răspuns:

Nu are.

| iesiacasa a răspuns:

Sall acest telefon nu are corning gorilla glass nu este un telefon rezistent dar are un procesoe nova thore e destul de bun (daca vrei telefon rezistent ia-ti s2 de pe telefonul.tau e foarte ieftin. sper ca te-am ajutat