| XoMihaiRomanXo a întrebat:

nu stiu daca am pus categoria corecta dar incerc aici. Stiti aplicația Snapchat, cand intru intru în ea si dau pe un snap sau pe camera uneori se aude un 'clinchet' ca o vibratie. P.s: nu are treaba cu volumul sau cu sunetul din telefon, doar pe Snapchat se aude. Este în regula sa se aude asa? Câteva detalii care stie.

3 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Salut, am cautat pe Youtube cum ar trebuie sa arate snapchat / sa faca.
https://www.youtube.com/watch?v=QTNpnBWN1Z4

| MasterDisk a răspuns:

Te ascultă Mark Zuckerberg, știu pe cineva care lucrează la Snapchat...

| XoMihaiRomanXo explică (pentru MasterDisk):

Nu cred ca Mark are vreo treaba cu Snappu