| SkyWaves a întrebat:

Nu stiu de ce dar o data sau de doua ori pe zi pur si simplu nu se mai aude nimic la telefon decat la apeluri iar acolo se aude daca pun apelul pe speaker. Dupa vreo ora-doua sunetul revine la loc. Ce sa fac in afara sa il duc la reparat?

2 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Chiar asta am patit eu ieri cu tel lui bunica'mea! Si tel bun. E de la semnal. Noi ne mutam la geam sa vorbim ca mergea rau. Mai repede semnalul ar trebui reparat )))

| SkyWaves explică (pentru MaryMaria333):

Chestia este ca mie nu imi merge sunetul pe nicio aplicatie