| Robert17x a întrebat:

o ruda pateste sa ii apeleze telefonul singur chiar si stand pe masa, fara sa-l atinga nimeni.Azi si-a schimbat si telefonul si cartela si pateste acelasi lucru.De la ce poate fi?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine poate stii? Nu am mai auzit asa ceva la nimeni, adica si a schimbat si telefonul si tot la fel face? Sa l duca la servis sa vada ei ce are, noi nu stim.

| Robert17x explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu stiu, ca s-a dus si la aia de la Digi si nu stiau nici ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Robert17x):

Alea sunt telefoane proaste de la digi, sa cumpere din altă parte nu trompete de la digi.

| Robert17x explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am inteles

| Panamax a răspuns:

Al meu face cumparaturi pe Aliexpres, Acum m-am prins si am anulat cardul.Sa vezi ce chestii misto a comandat.

| Robert17x explică (pentru Panamax):

Nu,dar pe bune acum, fara nicio gluma.Chiar pateste asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la acces direckt cu telul acela, caz special nu gluma.

| CatalinB11 a răspuns:

Este posibil sa fie de la display, sa se "apese" singur. Am avut si eu o problema asemenatoare dar nu a persistat, si-a revenit la normal.