| gabrielosss98 a întrebat:

o sa imi cumpar un nou telefon.Ce ma sugerati sa aleg dintre Nokia lumia 800 si Samsung galaxy s2.Mie personal mi se pare interesant windows phone, dar vreau sa stiu care se merita mai mult.

Răspuns Câştigător
| IulioNagato a răspuns:

Fara niciun dubiu ia-ti Android Phone (SI ITI RECOMAND LG Optimus 4X HD sau HTC One S, pentru ca sunt c.am la acelasi pret si au un Android mult mai bun 4.0 Ice Cream Sandwich)

LG Optimus 4X HD este la fel de bun ca S3 si costa c-am cat S2-ul

ORICUM I-ATI ANDROID Daca vei lua Windows Phone vei regreta peste 7-8 zile, nu prea ai ce sa faci, Androidele sunt cele mai tari.

Eu am Samsung Galaxy S Plus si sunt ultra multumit de telefonul meu

Ca sa te convingi uitate aici :
http://www.phonearena.com/......,5106,5686

Sper ca ai inteles, FUNDA?

7 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Galaxy s2 fara alte comentarii happy are un coleg din clasa si e bestial, filme pe el, muzica cat cuprinde, super jocuri gta vice city ca pe calculator, nfs si alte alea

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. Intrebare fara sens! S2 Clar! Dar nu le poti compara! S2-ul este mult mai scump!
Ceva despre Windowsuri..pentru telefoane, singurul Windows care CHIAR se poate COMPARA cu Android este Windows8. chiar respect acel OS.s-a maturizat.
este foarte bun telefonul..nici nu pot sa compar cele 2 telefoane pentru ca imi ia 1 ora.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4240&idPhone2=3621

Daca ai bani de S2, nu iti recomand in niciun caz Lumia800!

| IulioNagato a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Numai dezinforma lumea @LeganzaMoonwalker

S2 este 1.599 lei iar Lumia 800 este 1.450 lei (diferenta doar de 150 lei)

uitate aici http://www.emag.ro/telefoane-mobile/sort-pricedesc

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru IulioNagato):

Salut.felicitari. NU dezinformez lumea.
Lumia 800 este de la 950Ron, si S2 este de la 1400Ron.
NU TE UITI PE EMAG CA SA VEZI PRETURILE. EMAG SUNT FOARTE SCUMPI. acum nu te mai uiti la ei. urmatorii dupa ei care au aproape cele mai mici preturi sunt CEL.RO

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaDaiana05 a răspuns:

Iti recomand Samsunghappy Si lumia e bun, dar Samsung e Samsung! Eu mi-am luat telefonul de pe xphones4all si preturile sunt mai bune acolo, iti recomand site-ul. Sper ca te-am ajutat!

| Cristian_Pandele_1995 a răspuns:

Si eu zic s2 pentru ca pe lumia nu e ultima versiune de win 8 mobil, ci 7.8