| gabrielosss98 a întrebat:

o sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre Nokia lumia si iphone.Ce parere aveti de comenzile vocale?

4 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Salut Nokia lumia are sistem de operare
windows phone nu ti-l tecomand, i-ati iphone 4s sau un Samsung galaxy note 2 la performanta le da capac la toate

| RELIABLE a răspuns (pentru RELIABLE):

Ps. Iar cat despre comenzile vocale SIRI de la iphone e pe locul 1 in lume.

| Lion_9677 a răspuns:

Nokia lumia are sistem windows care nu prea e folositor...in schimb pe iOS de la iphone te descurci mult mai bine