| maite13 a întrebat:

ofer FUNDA plus VOTURI

Vreau sa imi activez internet-ul pe telefon si nu stiu cum.am cartela frog si telefon LG KU990 Viewty.am incercat de mai multe ori si nu am reusit, am trimis mesaje le 9691, 969, si imi zice ca internet-ul nu poate fi configurat automat pe telefon.

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, trebuie sa suni la serviciul clienti (1234) si sa iei legatura cu un consultant cosmote, care iti trimite setarile automate, sau iti spune pas cu pas cum sa iti configurezi serviciul pe telefon, daca setarile nu se pot face automat. Succes.

| M29 a răspuns:

Salut! Poti incerca sa faci si manual setarile pentru internet. Daca te referi la web'n'walk de la Frog poti afla setarile manuale de la aici:
http://cosmoteromania.custhelp.com/......web'n'walk