| Cristi112 a întrebat:

Pana acum cateva zile vroiam sa imi iau un asa 302 dar m`am razgandit si vreau sa imi iau asa 311 ..astept niste pareri din partea celor care detin acest telefon sau care au informatii sigure despre el. funda

Răspuns Câştigător
| Cristi112 explică:

Important e sa alegi tu care iti place.
Eu mi.am spus doar opinia. :* Cel mai bine ar fi sa mergi in Orange shop sau magazinele de telefone. Vrei primi detalii, cat sa iei o decizie. :*

4 răspunsuri:
| Aayan a răspuns:

Buna Cristi.
Dupa parerea mea e mult mai ok Asha 302 din punct de vedere calitativ.
Eu am avut Asha 302 si crede-ma ca e foarte ok. Te.as sfatui sa-l cumperi pe acesta.
Asha 311 are si rezolutia mai redusa fata de Asha 302. Din puctul de vedere al camerei, sunt egale ca si calitate.
Mult succes. :*

| Cristi112 explică (pentru Aayan):

Da nu e mare diferenta ...asha 302 are 3.2 mp si 311 are 3.15 da pentru mine nu e important asta..asha 311 are si gps si la asa 302 lumina mi se pare foarte slaba.

| Cristi112 explică (pentru Cristi112):

Si am uitat sa mai precizez ca pe asa 302 nu merge sa vizionezi clipurile de pe pagina oficiala youtube, din cauza ca pagina oficiala de youtube nu este compatibila cu acest model..ci trebuie descarcata o aplicatie

| Cristi112 explică (pentru Cristi112):

Multumesc pentru sfaturi si implicare! ...am sa aleg asa 311, il comand de pe eMAG :*

| Cristi112 explică (pentru Cristi112):

Important e sa alegi tu care iti place.
Eu mi.am spus doar opinia. :* Cel mai bine ar fi sa mergi in Orange shop sau magazinele de telefone. Vrei primi detalii, cat sa iei o decizie. :*