| anonim_4396 a întrebat:

Pareri Huawei P30 lite?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Recomand.Calitate-pret este foarte bun la toate aspectele.Am mers pe Huwei de la p6 pana la cel de acum, p30 lite si nu am ramas dezamagit. Spre deosebire de Samsung care mi-a tocat nervii dupa 1 an si ceva de la cumparare.La doua lucruri mai au ei de lucrat in schimb la Huawei, anume bateria si rezistenta ecranului la socuri.Dar presupun ca nu le poate include pe toate la o calitate maxima intr-un pret atat de mic. https://www.emag.ro/......D47W6ZBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru siriusblack98):

Ecranul cum ti se pare? bateria cat tine daca folosesti Facebook, whatsapp, Instagram etc. sau cat tine daca doar vorbesti la el si trimiti mesaje?

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ecranul este ok, ca si la un p20 daca ai avut.Bateria te tine cam 12 ore in conditiile in care vorbesti, trimiti mesaje, mai deschizi un insta, un Facebook.Eu lucrez la birou si telefonul face si el parte din indatoriri pentru ca am foarte multe telefoane de dat.Si tine cont ca il incarc doar seara pentru a doua zi. Daca e sa stai incontinuu pe el, nu duce mai mult de 5 ore.