| anonim_4396 a întrebat:

Pareri Vodafone? (doar telefonia mobila)

Răspuns Câştigător
| Gurgău_Cristian_1999 a răspuns:

Salut!
In primul rand, eu lucrez pentru Vodafone si pot sa-ti recomand aceasta retea cu caldura. Daca iti doresti cartele sau abonamente cu beneficii( minute si internet) la o viteza destul de buna (asta depinde si de locatia in carte te afli), Vodafone e reteaua potrivita pentru tine. Nu recomand achizitia de telefoane la abonament, intrucat preturile sunt destul de ridicate.
Sper ca te-am ajutat!
Seara frumoasa!

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu recomand. Exista alternative mult mai ok.

| aXy99 a răspuns:

Sunt multumit de serviciile lor.

| Bizon95 a răspuns:

CEA MAI BUNA TELEFONIE MOBILA DIN TARA ASTA

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

si cea mai scumpa!

sorry!

la capatul opus ca pret e Digi, care unii au ramas fixati ca nu ar avea semnal, iar eu am Digi de vreo 7 ani si nu a avut nici o problema niciodata, iar asta la cele mai mici preturi din tara asta la telefonie mobila

iar romTelegaura (Telekom a cumparat romTelegaura si Cosmote, Cosmote a fost cea mai proasta telefonie mobila din tara) si Orange, as umple 5 pagini fiecare cu ce tampenii fac!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut Orange cartela și am renunțat din simplul motiv ca la ei indiferent de vechimea în rețea, dar valabilitatea la cartelă nu sa acumulează. Spre ex. mama are număr de cartela Orange de vreo 5 ani de zile și valabilatea la cartela este mereu aceeași in funcție cu suma pe care o reîncarci. La Orange trebuie sa reîncarci mereu sa poți avea beneficii, altfel intri in perioada de gratie. Pe Vodafone mi-am schimbat numărul de telefon în luna februarie 2019 și urma reîncărcărilor, de atunci pana în prezent am acumulat valabilitate la cartela pana în luna a 5-ea 2021. Este o diferență mare să nu mai zic de beneficii față de Orange. Mie îmi convine.

| Liviu322 a răspuns:

Eu sunt pe Vodafone, iti recomand.

| adyxkom97 a răspuns:

Față de Orange și Telekom, e calitate superioara. Da, recomand.