| ALEXXXL19 a întrebat:

Parintii mei si-au facut abonament la Orange pentru a cumpara un telefon si un abonament a fost o perioada dificila si si-au luat un telefon acum eu punandu-ma pe picioare dupa toate problema mea medicala m-am gandint sa le fac cadou cate un telefon la fiecare. Unu il am, e fostul telefon al meu vechi de un an si unul trebuie sa il cumpar, totul e frumos. Acum eu vreau sa stiu daca la cerere se poate anula un contract de abonament la Orange. Abonamentul e facut recent, 6 luni parca, nu stiu bine.
Multumesc pentru orice ajutor primit

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, dar te obliga sa platesti in avans toate lunile ramase.
https://www.orange.ro/help/cum-reziliez-un-abonament-orange-81

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înțeles nimic la tine. Încearcă a vorbi lingua rumena. În rest nem tudom.