| Stefan927 a întrebat:

Salut TPU, pentru toti utilizatori de iphone, cum pot instala Youtube vanced pe iphone 12? M-ar ajuta un link de instalare sau un tutorial.

6 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Mi se pare tiganie maxima sa dai 4000 de lei pentru un iphone 12 si sa nu ai 40 de lei sa dai pe luna.

| goguPatent a răspuns (pentru Mirel4412):

Cu abonamentul la YouTube nu te poți să mare in autobuz. cu iPhone da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți când eu un Samsung A71 cu Vanced instalat.

| 4ndr33y a răspuns:

Iti iei Android si instalezi Youtube Vanced laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Floriannn a răspuns:

Nu exista o versiune de Youtube Vanced pentru iSO dar exista o alternativa care face acelasi lucru si e compatibila pentru telefonul tau. Ai aici toate detaliile: https://youtubevanced.com/vanced-for-ios