| MihaicaDan a întrebat:

peste 2 saptamani mi se incheie abonamentul. si vreau sa achizitionez telefonul Allview P5 Alldro... daca nu il are acolo in magazin. ce se intampla? trebuie sa aleg altul? sau face comanda?

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pai poate sa faca comanda.dar daca nu il gaseste o sa te puna sa alegi alt tip de telefon.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa ai si mai mult de 1 an jumate de la achizitionarea ultimului telefon.La Orange.Tu nu ai spus in ce retea esti la abonament.