| bormanelclau a întrebat:

Salut TPU.

Puteti sa-mi spuneti niste aplicati sau jocuri pe care le folositi cel mai mult pe un smartphon cu android?

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Mie-mi plac mai mult jocurile nu prea ma ating eu de aplicati deci:
Plague Inc( Trebuie sa duci un virus in lume si sa distrugi toata populatia)
Pou(un animal de companie, care se joaca cu tine, trebuie sa-i dai de mancare, sa-l pui in pat, sa-i dai heal cand este bolnav)
Dark Avenger ( un joc splendid aduce aminte de diablo, trebuie sa treci levele, sa-ti cumperi arme /armuri noi si sa bati bosul final)
Flappy Bird ( Trebuie sa sari cu o pasarica evitand coloanele )
Manuganu ( un joc gen temple run, trebuie sa fugi cu Manuganu, adunand toate monezile, pentru a face un scor mai mare)
Dirt Road Truck( ai niste dovleci in spatele camionului pe care tu trebuie sa-i duci la seful tau, daca pierzi mai mult de jumate pierzi)
Fruit Ninja ( Trebuie sa tai fructele pentru a face un scor cat mai mare)
SubWay Surfers ( Este un joc tip runer in care esti urmarit de un politist si cainiele acestuia, tu trebuie sa aduni cat mai multi banuti, si sa faci un scor cat mai mare ) funda?

| constantinboss a răspuns:

Mie imi place sa joc my talking tom il poti gasi pe magazin play e gratis iti garantez ca o sa iti placa mult succes la joc happy