| tigru1 a întrebat:

RDS mai da telefoane gratuite la abonament DIGI MOBIL OPTIM NELIMITAT?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Momentan DIGI da telefoane la pret redus (de la 70 lei) langa 3 tipuri de abonament (Avantaj 2, 3, 5), cu 2-3-500 minute nationale si internationale cuprinse, 5Gb internet 3G si 50Gb internet 4G.

3 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Nu e vorba de concursul acela matinal?
Iata Digi mobil optim nelimitat: http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

| tigru1 explică (pentru francut):

Nu....ma refeream, daca RDS mai da telefoane gratuite la abonament OPTIM NELIMITAT

| francut a răspuns (pentru tigru1):

Ti-am dat link la site-ul lor. Citeste.
Nu am auzit de gratuitate in showroom, dar am auzit ceva la DIGI24 despre castigarea unui telefon cu abonament optim nelimitat.