| iulian5005 a întrebat:

Recent am achizitionat un Samsung Galaxy S6, iar cand am incercat sa activez internetul am primit setarile,iar, un mesaj in care scria "Serviciul broadband nu poate fi configurat automat pe telefonul tau"Care ma rezolva funda!

Răspuns Câştigător
| tbogdan2000 a răspuns:

Pai sau de câteva ori restart(nu deset) și așteaptă câteva zile(3-4)și o sași revină, te asigur eu, așa am pățit și eu cu un Trend plus și un Nokia c3, stai calm, funda?

2 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Pe telefoanele smart nu ai nevoie de acele setari. Activezi datele mobile si iti functioneaza internetul.

| Deyuta_Andreyuta_1996 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si iti vor trimite ei setarile sau ti le fac ei de acolo de la ei ca asa am patit si eu mai demult. Funda?