| nopainkiller a întrebat:

Recent am achizitionat un telefon, este vorba de Samsung Galaxy J3 2016 si l-am folosit cam o saptamana pana cand l-am scapat jos si de atunci ecranul nu se mai aprinde insa se aude la aprindere sau cand apelez si la notificari! Mentionez faptul ca dupa cazatura displayul telefonului este putin fisurat desi ecranul telefonului este intact(ma refer la geamul de protectie a display-ului)! In aceasta situatie ar trebui sa-i inlocuiesc display-ul cu unul nou? Cat ar costa intr-un Service GSM?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

S-a dus display-ul. Distracția asta te va costa între 200-500 lei în funcție de service-ul ales de tine.Recomand unul autorizat Samsung, deoarece ei lucrează 100% cu componente originale, nu copii ale acestora aduse de pe cine-știe unde.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Display. Il schimbi.

| Intruder19 a răspuns:

Display-ul costa in jur de 300 lei iar manopera depinde de service, totusi toata treaba te-ar duce pana in 400 lei.

https://www.gsmnet.ro/......y-j3-2016-