| RopeRop2 a întrebat:

recent am cumpărat un iPhone 8 și am observat ca se încălzește cam repede, și orice as face este cald. Ce pot face in privința asta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Mergi la garanție. Nu e normal sa se incalzească.
Așa e când cumperi castane.

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa nu il mai folosesti la jocuri si sa ii dai luminozitatea mai mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuia sa cumperi iphone, daca te mai si joci pe el poti sa il pui in loc de tigaie, schimba-l cu alt telefon daca nu iti convine.

| artemidak a răspuns:

E normal!
Nu il asculta pe gelu și nu mai știu cum!
Ala are ceva cu,, Iphoanele."

| STSickSide a răspuns:

La ce te asteptai? iPhone nu e pentru jocuri

| Sabina3759 a răspuns:

Daca folosesti destul de mult telefonul, acesta o sa se incalzeasca.Depinde de telefon.
Iar de facut nu ai ce sa faci singur/ă.Te poti duce la un service ceva.