| DoBrOOO2001 a întrebat:

recent mi-am luat un p10 lite si inainte de el am avut un Samsung j5 si in el adica in Samsung cloud aveam multe poze si inca sunt in cloud dar Huawei nu are Samsung cloud(logic). Stie cineva cum pot lua pozele din Samsung cloud? Sa le bag in Huawei?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Descarcă-le cu Samsung-ul din Samsung cloud, le salvezi pe un card și introduci cardul in Huawiei (logic, nu?)

| DoBrOOO2001 explică (pentru sierra1):

Nu mai am Samsung-ul

| elcosmin a răspuns:

E posibil ca pozele tale sa fie salvate si in google foto. Daca nu, intri pe Samsung cloud si descarci toate pozele, dupa care le bagi in Huawei. Nu stiu dc ti s-a intamplat asta, ca eu am schimbat multe telefoane si la niciunul nu am patit asa