| BogdiiBog123 a întrebat:

Recent mi-am luat un Samsung galaxy s3 si l-am scapat. Si s-a luat argintiul acela care inconjoaca telefonul si vreau sa stiu daca se mai poate schimba Va rog spuneti-mi

4 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Si eu am avut Samsung gt-5230 si tot asa, mi s-a luat margina argintie dar nu am mai putut face nimic.

| crazyfun a răspuns:

Da se poate. dar trebuie dus la un specislit.tu singur nu ai sa reusestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg cum scapati telefoanele pe jos, voi va puneti unde aveti telefonul si alte chestii, si cand il scoateti il scapati logic daca buzunarul e plin...

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Salut, sigur se mai poate schimba. Dar daca il schimbi in piata degeaba. Am si eu un Nokia la care am schimbat piesele in piata ( nu era cu touch ) pentru ca erau zgariate si acum sau zgariat si mai rau fara sa fac nimic. Deci tu daca o sa le schimbi se vor zgaria mai rau. dar in schimb le poti schimba la Samsung la un service dar va costa ceva... mai bine lasi argintul ala ca nu patesti nimicwinking