| rares5555 a întrebat:

Recent mi-am luat un Samsung Galaxy S6 EDGE + si bateria tine cam putin.E normal sau bateria are o problema?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E nou sau l-ai luat de la cineva? Si ce inseamna putin, cat stai pe el pana se descarca?

| rares5555 explică (pentru Adry05):

E nou.Dar ma refer mai ales noaptea se consuma 5% cu wi-fi, date și GPS închise.

| vocea a răspuns:

Salut, nu este normal si pe mine ma tinea tot asa putin bateria si l-am dus la magazinul de unde l-am achizitionat si am cerut explicatii, apoi mi l-au dus la reparat si mi-au schimbat bateria.

| rares5555 explică (pentru vocea):

Și după bateria ținea normal?

| vocea a răspuns (pentru rares5555):

Da, a mers bine dar acum iar incepe sa tina mai putin, or fi si de la aplicatiile astea dar sunt cam proaste de fel.

| Sarcopt a răspuns:

Depinde cum îl foloseşti, activeazăți economisire baterie.

| xpoisonxdartx a răspuns:

Da e cam praf la baterie, abia daca te tine o jumate de zi.