| Deniszu12 a întrebat:

Recent mi-am luat un smartphone cu wifi.As vrea sa stiu daca pot face din PC un hotspot pentru acesta. Mentionez ca nu am placi wireless sau alte chestii de genul.

Daca nu merge aceasta cale, mai exista alta de a avea wireless?

Dau funda! big grin

2 răspunsuri:
| RTDRomania a răspuns:

Nu prea cred ca e alta metoda, eu de exemplu am avut un aparat care puteam conecta cablurile si avea si wireless, iar dupa placa.Scuze dar parerea mea esta ca nu, nu ai alte metode, dar daca cineva gaseste sa imi zica si mie.

| Rrrr a răspuns:

Cu un router wireless.