| Supremejordannike2004 a întrebat:

Recomandați-mi o pereche de căști wireless pana in 150 de lei.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pîna in 150 lei gasesti niste jafuri cu 35 lei la astia care vind accesorii pentru telefoane. Daca vrei calitate mai pluseaza mai baga bani vreo 500 lei c am pe acolo gasesti căsti bune.

| DOOOPX a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DFM5VNBBM/

Dar iti recomand sa mai strangi niste bani si sa ti le procuri pe aceastea https://www.emag.ro/......DWQPK7BBM/

le am si eu si sunt multumit de ele, nu ca prima varianta nu ar fi o alegere buna.