| nllbia99 a întrebat:

Revin cu o întrebare, de fapt doua.
1. Am un Samsung Galaxy S8 plus și am o problema ma cu el, iar aceasta ar fi :
- dacă am peluri pierdute nu mi le arata la notificări și dacă nu întru la apeluri pierdute nu știu dacă am fost sunat sau nu ( doar dacă întru la apelurile pierdute și vad)
- la mesaje acceasi problema, nu mi arata ca am notificare sau la emorlticon ( doar dacă i tru in mesaje și observ)
-uneori când mai stau pe el simt ca vibrează ca și cum a-și fi primit ceva, dar nu știu ce și unde.
Care ar fi rezolvarea problemelor? ( sa îl resetez la setările din fabrica sau?) m-am uitat la setări notificări și e totul ok.
Dacă ma puteți ajuta cu un sfat ceva, e de mare ajutor, mulțumesc!

1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, banuiesc ca inca este in garantie, ai tot dreptul sa-l duci la garantie si sa treci aceste probleme pe garantie. Dar pentru inceput incearca sa-i dai o resetare, daca nici dupa resetare nu merge inseamna ca-i ceva din soft, spun si eu nu stiu 100% dar cam asta vad eu.