| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Sa mă portez de la Telekom la Orange? Imi tot cade semnalul imi sta pe,, Doar apeluri de urgenta" si o ora daca nu repornesc telefonul, Orange sau Vodafone

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema pare sa fie de la telefon.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Orange Prepay e foarte ok. Nu te fraieri cu abonament, platesti dublu si te enervezi triplu.
Fata de celelalte retele, au acoperire foarte buna si net rapid.

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Si eu m/am portat de la telekom la Orange.e mai decent desi nu este perfect..ca un exemplu stupid, intr/un demisol cu doua tel telekom si Orange, telekom nu avea semnal si ornage full.