| LQ4DnyS a întrebat:

Samsung galaxy s4 sau HTC ONE? Ce ma deranjeaza la HTC one este ca nu se poate scoate bateria... Eu am un s2 si cateodata se bloca atat de tare incat nu isi revenea decat daca ii scoteam bateria... Si pentru utilizatorii de HTC pun aceasta intrebare: ati avut vreodata probleme de genu? VA MULTUMESC :-)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9500 Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=5313

http://www.smartprix.com/......6_2493.php

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Samsung galaxy s4 CLAR!

| LexuKrys a răspuns:

In legatura cu HTC-ul... Are o combinatie de butoane prin care ii dai reset. Spre ex butonul de blocare si volum mare... Eu as alege HTC-ul... S4 face figuri...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am de mai bine de un an un HTC one si nu s-a blocat niciodata, nici macar lag nu a avut in comparatie cu galaxy urile pe care le am avut inainte si se blocau saptamanal

| tewutu a răspuns:

Htc, Samsung e varza!