| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Se mai merita un Nexus 4 sa il iau de nou in 2014? Pretul la varianta de 16 gb e 14 mil

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| roxana1985 a răspuns:

Buna! Nexus 4 este un tlf foarte bun din poate punctele de vedere.Ti-l recomand http://bit.ly/1j6mBmn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cumperi un telefon la mana a-2-a iesi si mai ietin si ai si tehnologie cat de cat laughing

Sau daca nu cumpara un Samsung S3 sau un iphone 4S, daca nu iti permiti ceva mai nou.

Telefoanele sunt acum de fite si sunt foarte proste!
In calitatea bateriei un NOKIA simplu bate tot ce exista acum la baterie.

In fiecare an scot modele multe si noi de telefoane, dar nu ai cum sa schimbi telefoanele ca pe ciorapi ca este un model mai nou.
Chiar si daca ai fi bogat nu ai schimba telefonul asa de des.

O porcarie!
Fac telefoane performante noi, tehnologie de ultima generatie si ce este mai important nu pot sa faca si ei, BATERIA!
In ziua de astazi toate telefoanele sunt rahaturi laughing