| Zumber a întrebat:

si la multi ani! Aveti idee de ce imi merge scadat subway surf pe Samsung galaxy young? Am avut jocuri gen temple run2, jetpack si merg perfect, si totusi au mai multa memorie ca subway surf.Nu vreau mesaje de gen "e slab telefonul', sau genuri de astea.

2 răspunsuri:
| Zumber explică:

Androidul este de 4.1.2

| Emy1932 a răspuns:

Am un prieten care are Samsung galaxy young, si tot la fel ii merge temple run 2, minecraft pocket edition, etc... dar el si-a luat o versiune de curand 'NYC' New York City, dar nu versiunea originala, ci una modificata, acuma nu prea stiu ce sa iti zic mai cauta versiuni pentru android 2.3.6, mult noroc!