| Mihai_George_1997 a întrebat:

si Sarbatori Fericite, am o intrebare : am modem Huawei de la Orange la abonament pe numele mamei, am intrat acum 2 saptamani pe waptrick si am descarcat niste prosti pe care am facut cost, intrebare e : daca intru pe magazin play si descarc jocuri free se va face cost?!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca accesezi magazinul Play al telefonului tau Android si descarci o aplicatie sau un joc gratuit, acest proces nu va genera costuri suplimentare. Totusi, se va consuma din traficul de date inclus in abonamentul tau atunci cand descarci aplicatia/jocul respectiv.

Cu prietenie,
Orange Helper