| 10Bubico a întrebat:

Spuneti-mi si mie un GPS in romana sa il pot descarca pentru telefon cu android!

Răspuns Câştigător
| Darr1u5 a răspuns:

Eu ti-am raspuns, dar...Descarca Harta Romaniei si ai un gps mai bun ca cel de pe masina. Eu o am descarcata si pot sa imi aleg sa navighez cu masina, cu bicicleta sau pe jos. Am descarcat si partea audio si chiar imi si vorbeste. In plus e chiar foarte actuala. Crede-ma ca ultima data am cautat un bancomat in mall la Timisoara laughing si am gasit spre surprinderea mea.

5 răspunsuri:
| Rosca_Radu_1994 a răspuns:

Intra pe file list si oa igo primo si pune-l pe un sd card

| Darr1u5 a răspuns:

Harta Romaniei, e foarte buna.

| marfa a răspuns:

Here e cel mai bun

| SouLIce a răspuns:

Google maps

| 10Bubico explică:

Eu vreau un GPS cum e cel auto, adica sa imi arate aceea sageata pe drum si sa imi arate pe unde sa o iau sa zica ca am depasit limita de viteza etc! Care este?