| Alex3i4994 a întrebat:

Stie cineva cateva site-uri de incredere de unde as putea sa imi cumpar un telefon?

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Ai putea sa cumperi de pe eMAG, altex, pcgarage.

6 răspunsuri:
| Marian2314 a răspuns:

Eu iti recomand personal emag.De la aceasta firma am comandat Samsung galaxy s3 si un laptop ASUS i-ar toate merg bine.

| SirBenDover a răspuns (pentru Marian2314):

Mai intai invata sa scrii. Asa au ajuns toti analfabetii sa aiba acces la tehnologie.

| Marian2314 a răspuns (pentru SirBenDover):

Auzi analfabetule dacă te dai mare că tu știi să scrii corect atunci de ce nu ai folosit diacritice și sedile? Te faci singur analfabet....vai de capul tău! Gândește înainte să spui, scrii ceva unei persoane.

| justanotheralien a răspuns:

Emag sau Elefant.ro.