| ChiarEu2 a întrebat:

Stie cineva daca exista husa flip cover pentru Orange Gova gen asa ( http://m.emag.ro/husa-samsung-flip-cover-s-view-pentru-g alaxy-s4-albastra-ef-ci950blegww/pd/E0ZGNBBBM/ ). Ma intereseaza daca pot umbla pe el prin partea transparenta sau daca se delimiteaza ecranul in functie de acea parte a husei. Ofer funda pentru un raspuns concret!

1 răspuns:
| XeNoNAG a răspuns:

Din cate stiu, nu poti umbla prin zona transparenta, dar ar fi bine sa cauti pentru Huawei Gova, caci este acelasi lucru si probabil gasesti in mai multe locuri.