| DoBrOOO2001 a întrebat:

stie cineva sa imi zica care este mai bun Huawei P10 lite cu 3gb ram si 32gb memorie sau un iphone 6 plus? Nu ma intereseaza diferenta de pret ma intereseaza daca este mai bun iphone-ul decat Huawei-ul.

Răspuns Câştigător
| antoniaidk a răspuns:

IPhone-ul clar.in primul rand, calitatea pozelor nu se compara.mi se potrivește aceasta intrebare pentru ca și eu am avut un Huawei p10lite și acum am 6s plus.huawei ul are mai multe setări, etc, dar totusi..eu zic ca nu se pot compara.decizia îți aparține dar eu nu m as mai întoarce la Huawei...

2 răspunsuri:
| Vasiagp a răspuns:

Iphone-ul

| DoBrOOO2001 explică (pentru Vasiagp):

Poti sa argumentezi de ce te rog