| bibi5961 a întrebat:

stie cineva un cheats (prgram cu coduri pentru jocuri) bun? sa functioneze la toate jocurile. ma intereseaza cel mai mult sa poata schimba valori (adica sa schimb numarul banilor sau altceva). era un program "freedom" se numea dar nu-l mai gasesc. daca il are cineva, rog un link. sau un alt program la fel de bun. dau funda. va multumesc!

1 răspuns:
| Falco97 a răspuns:

Cheats Engine. Poti schimba anumiti parametri ai unor programe. Ar trebui sa il cauti pe youtube.