| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Stiti ca Iphone 12 Pro Max vine fara incarcator in cutie, vine doar cablu de date. Intrebarea mea este : ce incarcator sa iau? de cati Wati trebuie?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu incarc iPhone-ul de la un port USB din calculator. Dureaza un pic mai mult (cca. 3-4 ore), dar bateria tine mai mult daca nu este incarcat rapid. happy

| Simpatic a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit este cel de 20 W original, asigura-te ca e original, sunt destule surse chipurile care vand incarcatoare Apple originale si pe eMAG dar in realitate nu sunt.
Daca pretul e 60-70 de lei sigur nu e lucru original!
Din ce oras esti (scrie-mi pe privat) am eu un amic caruia i-am facut cadou un incarcator de asta nou si inca nu l-a desigilat cumparandu-si si el unul happy

| Zuzu1991 a răspuns:

"Stiti ca Iphone 12 Pro Max vine fara incarcator in cutie"

nu mai lua iPhone ca nu merita, Apple e plin de basini din astea "proprietare"

| Flar3 a răspuns:

Eu iti zic propria experienta sa nu folosesti produse Apple. Bateria te tine putintel comparat cu un Samsung sau mai nou Oppo. Ori iti cumperi dintr-un magazin( nu de pe site-uri). Sau mai bine incarci de la un PC cum fac si eu mai nou. Atata tot ca iti trebuie drivere pentru incarcatorul USB. =)