| Dragos7198 a întrebat:

Stiti cumva cum pot schimba sistemul de operare la telefonul Samsung S5230 un tutoriale ceva, video sau sa mearga mai bine mai rapid cand ii dau comenzile pe touch. Vreo idee plz!?winking

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai daca vrei un smartphone performant dar si de buget iti recomand un galaxy ace, galxy gio, xperia mini play, sau un Vodafone smart 2. daca ai buget mai mediu iti recomand un S advance sau un Motorola motolux.La restul de la mediu in sus nu e nevoie ca si asa sunt prea multe reclame despre iphonuri sau galaxy s3-uri si alte samrtphonuri dar bineinteles costa cu mult mai mult happy

3 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai la genul acesta de telefoane nu exista sistem de operare asa ca nu prea ai avea ce sa ii faci.Am avut si eu un Samsung star si a fost k.

| Dragos7198 explică (pentru gamestoper1998):

Aham ok vroiam sa stiu daca pot sa-i fac ceva sa se miste mai repedelaughing dar imi iau altu cu android imi recomanzi tu unu daca stii cumva unu mai potrivit?big grin

| Dragos7198 explică (pentru gamestoper1998):

Ok frate mersi

| gamestoper1998 a răspuns (pentru Dragos7198):

Pai daca vrei un smartphone performant dar si de buget iti recomand un galaxy ace, galxy gio, xperia mini play, sau un Vodafone smart 2. daca ai buget mai mediu iti recomand un S advance sau un Motorola motolux.La restul de la mediu in sus nu e nevoie ca si asa sunt prea multe reclame despre iphonuri sau galaxy s3-uri si alte samrtphonuri dar bineinteles costa cu mult mai mult happy