| GabiTheFEAR a întrebat:

Stiti cumva daca pot sa ascult un apel din ziua de azi daca nu am aplicatie de ascultat? Sau daca e una care poate sa asculte si apelurile de dinainte.

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Nu am auzit niciodata sa poti sa asculti un apel in ziua de azi, decat daca cineva te urmareste cu mandat

exista aplicatie care inregistreaza toate apelurile intr-un telefon mobil, se numeste "Call Recorder", dar nu poti sa asculti decat apelurile deja inregistrate (nu de dinainte de a instala aplicatia)

| sunt0anonima a răspuns:

Poti sa il inregistrezi înainte, si apoi sa il asculți, altfel nu poti, fără mandat

| RobertR11 a răspuns:

Nu, nu cred ca exista asa ceva si chiar de ar exista aplicatie ar fi un scam si ti-ar asculta apelurile si etc, asta e raspunsul meu, poate este si nu stiu eu, dar nu prea cred.