| BezeaToxica a întrebat:

Stiti cumva un telefon ca Samsung Galaxy Fame pana in 700-750 lei care sa aiba un display un pic mai mare ca la Samsung Galaxy Ace dar sa fie incorporat cu 1GHz 512 Ram...ca Fame!

1 răspuns:
| 5yr0Kk a răspuns:

Iti recomand cu caldura un telefon romanesc un Allview p5 alldro
are screen de 4.3 inch procesor un ghz dual core 512 mb ram plus e dual sim.
eu am unul din februarie anul asta si sunt mai mult decat incantat...e 749 lei la eMAG
http://m.emag.ro/......EY4KKBBBM/