| Mέℓℓ a întrebat:

stiu ca am mai spus o data, dar ce parere aveti despre telefonul Sony Xperia SP? Cum vi se pare? Ati avut? Pro si contra, dupa parerea voastra.
Fara link-uri sau copy-paste!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Visan_1984 a răspuns:

Foarte bun telefonul. Destul de mare (mie imi plac telefoanele mari) si subtire. usor. procesor foarte bun de 1.7 Ghz.Ram 1ghz.Nu o sa intampini problemele pe care le intampin eu pe un s3 happy

| M??? explică (pentru Cosmin_Visan_1984):

Crezi ca e mai bun ca un s3? Ma refer la durata convorbirii, bateria, procesorul....si ce probleme intampini la s3?

| sltlp a răspuns (pentru M???):

Procesorul+gpu is clar superioare fata de s3.
Minusuri are asa: ecranul, care e tft, se vede cam spalacit pe el(inferior fata de s3) si bateria care tine cu putin sub s3.